-27 kg Grzesiek
Grzesiek
Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Grzesiek. Na co dzień jestem programistą, więc pracuję zdecydowanie w trybie siedzącym. Moje główne zainteresowania to piłka nożna, jazda na rowerze oraz dobry film/serial.

Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy swojej sylwetki? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć, współpracując ze mną?

Przede wszystkim chciałem zadbać o zdrowie. Z powodu nadwagi zacząłem mieć problemy z nadciśnieniem, ciągłym przemęczeniem i ogólnym znużeniem. Otyłość przeszkadzała mi w codziennym życiu – zależało mi na tym, żeby zwiększyć sprawność fizyczną.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze na początku naszej współpracy?

Miałem duży problem z przestawieniem się na regularność w diecie. Posiłki spożywane w regularnych odstępach czasowych wydawały mi się czymś nierealnym, ale okazało się, że można.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Przede wszystkim poprawił się stan zdrowia – ciśnienie wróciło do normy. Poprawiłem też sprawność fizyczną. I oczywiście zmieniłem rozmiar garderoby z XXXL do XL, a nawet L!:)

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumny?

Najbardziej jestem dumny z tego, że przestałem traktować dietę jak katorgę. Zrozumiałem, że to mój nowy styl życia, a nie krótkotrwała dieta nastawiona tylko na tymczasowy efekt.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Współpraca z Tobą była czystą przyjemnością! :) Najważniejsze było Twoje podejście, takie ze zrozumieniem, bo wiadomo, że każdy ma chwile słabości. Dzięki Tobie nauczyłem się, że nawet jeden dzień odpuszczenia diety nie przekreśla jej, a wręcz jest wskazany dla psychicznego odpoczynku. Kolejną rzeczą, którą sobie chwalę, są fantastyczne przepisy na posiłki. Są pyszne, a na dodatek bardzo szybko się je przygotowuje.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Myślę, że bardzo dobrze. Kluczem do sukcesu było zrozumienie, że to nie jest chwilowa dieta, służąca tylko do zrealizowania określonego celu. Dzięki Tobie skupiłem się na trwałej zmianie stylu życia na aktywny i bardziej zdrowy.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś