-23 kg Bartosz
Bartosz
Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Cześć, jestem Bartosz. Moja praca ma mieszany charakter – pracuję w sklepie z odzieżą motocyklową, więc czasem muszę posiedzieć przy komputerze, czasem biegam po sklepie z klientami, rozpakowuję też dostawy. :) Staram się aktywnie spędzać czas. Lubię zwłaszcza grę w siatkówkę i jazdę na motocyklu/pitbike.

Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy swojej sylwetki? Jaki był Twój cel?

Gorsze samopoczucie fizyczne i psychiczne – zawsze chciałem być w dobrej formie, nienawidzę „odstającego” brzucha. Pierwszym celem był (standardowo) sześciopak, ale myślałem, że zrzucę 10 kg i już będę „przypakowany”. Teraz mam 23 kg mniej i sześciopak dopiero zaczyna się zarysowywać… :)

Dlaczego zdecydowałeś się na współpracę ze mną?

Na początku próbowałem działać sam, ale popełniałem wiele błędów – wtedy postanowiłem poszukać dobrego dietetyka. Trafiłem na Ciebie i lepiej trafić nie mogłem!

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

Najtrudniej było zdecydować się na pomoc kogoś, kto się na tym wszystkim zna. Bałem się, że przy doradzaniu na odległość będę miał problem z utrzymaniem diety, albo że ten ktoś nie będzie się przykładał do współpracy. Kiedy już zdecydowałem się na współpracę z Tobą i moje obawy okazały się niesłuszne, to z kolei trudno było mi przyzwyczaić się do regularnego gotowania i jedzenia. Myślałem, że nie będę miał na to czasu. Mniej więcej po tygodniu wszystko zaczęło się dziać naturalnie. Okazało się też, że mam dużo więcej czasu, niż mi się wydawało. :)

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Czuję się o wiele lepiej – jeszcze nigdy nie byłem w tak dobrej formie fizycznej i nie miałem takiej kondycji. Po dwóch godzinach gry w siatkówkę w nagrzanej hali jestem lekko zmęczony, podczas gdy reszta umiera. :) Psychicznie regularne ćwiczenia bardzo pomagają mi radzić sobie ze stresem związanym z pracą czy rodziną, więc generalnie czuję się dużo mocniejszy, pod każdym względem

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumny?

Z tego, że wytrwałem, schudłem i nie odpuszczałem nawet gdy było trudno! :)

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną? Co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

To, że wszystko masz bardzo dobrze przygotowane: filmy z ćwiczeniami, zróżnicowane przepisy opisane w łatwy sposób. Przed współpracą z Tobą coś tam gotowałem, ale głównie 2-3 potrawy na zmianę, i to od czasu do czasu. Teraz, dzięki świetnym przepisom, nie miałem żadnych problemów z przygotowaniem posiłków z diety, a do tego były bardzo dobre, co cieszyło mnie jeszcze bardziej. :) Bardzo ważny był też stały kontakt i Twoje podejście do diety – to, że dietą nie można się „męczyć”.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Myślę, że bardzo dobrze. Teraz czas na kolejny! :)

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś