-21,5 kg Ania
Ania

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Ania. Mam 30 lat i pracuję jako pomoc techniczna przy rezerwacjach w turystyce biznesowej. Wykonuję pracę biurową, co oznacza, że 8 h dziennie od poniedziałku to piątku spędzam przed komputerem. Moją największą pasją są podróże. Do tej pory udało mi się odwiedzić 24 kraje. Podróże w dużej mierze łączą się z moją drugą pasją, jaką jest śpiew chóralny – będąc w trasie z chórem, mogłam zobaczyć spory kawałek Europy. Poza tym kocham Portugalię, lubię jeździć na rowerze, gotować, słuchać szumu fal i oglądać z narzeczonym zachody słońca na plaży. :)

Co spowodowało, że postanowiłaś dokonać metamorfozy swojej sylwetki? Jaki był Twój cel, co chciałaś osiągnąć, współpracując ze mną?

Od zawsze miałam problem z otyłością i walczyłam z nadwagą różnymi dietami – od kopenhaskiej, przez Atkinsa i chrom w tabletach, aż po dietę dr Dąbrowskiej (nigdy więcej!). Ponieważ wielkimi krokami zbliża się mój ślub, poczułam ogromną motywację do działania. Przed rozpoczęciem współpracy z Tobą szukałam pomocy na jednej z grup dietetycznych na Facebooku. Po wysłaniu formularza do osoby układającej diety dostałam odpowiedź, że nie podejmie się współpracy ze mną, gdyż podejrzewa u mnie insulinooporność (ze względu na moje wymiary). Po tym ciosie od razu zaczęłam przeczesywać Internet w poszukiwaniu dietetyka online. Na różnych forach pojawiało się Twoje nazwisko. Obejrzałam metamorfozy Twoich podopiecznych i postanowiłam spróbować. :)

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

Hmm… Wydaje mi się, że najtrudniejsze było uświadomienie sobie, ile tak naprawdę jem – kiedy musiałam wypisać posiłki z całego dnia w formularzu zgłoszeniowym. Dalej, dzięki silnej motywacji, szło już gładko. No może poza wyjazdami do Polski, bo w domu zawsze czekają na mnie pyszności, którym trudno się oprzeć. :)

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Zmieniłam całą garderobę z XXL na M/S. W końcu mogę na siebie spojrzeć w lustrze i powiedzieć, że wyglądam ładnie! Wcześniej nigdy tak nie było. Poza tym jest mi znacznie lżej na żołądku i poprawiła mi się kondycja. Zauważyłam też poprawę wyglądu skóry. Dzięki aktywności fizycznej jem i chudnę – bez głodzenia się, bo przez ćwiczenia cały czas jestem na minusie kalorycznym. :)

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumna?

Z tego, że do tej pory udało mi się schudnąć już ponad 20 kg! Ale też z tego, że dzięki Tobie nauczyłam się, że jeśli dziś zjem coś niezdrowego, to nie ma dramatu, o ile następnego dnia wrócę do zdrowego odżywania. Nie przytyłam w jeden dzień i w jeden dzień nie schudnę. Jeden zły posiłek przy 119 zdrowych w miesiącu nie popsuje efektów. :)

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Współpraca była świetna. Polecałam i będę polecać Cię każdemu! Stały kontakt, gotowa lista zakupów, zamienniki poszczególnych produktów, proste przepisy, ćwiczenia i porcja motywacji przy dodawaniu raportu – wszystko na plus.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnęłaś swój pierwszy cel?

Myślę, że bardzo dobrze – zdrowo się odżywiam, regularnie ćwiczę i planuję zrzucić jeszcze co najmniej 10 kg!

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś