-26 kg Ania
Ania

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Anna. Pracuję w kawiarni, a moja praca ma charakter zarówno biurowy, jak i stojący – to zależy od dnia. W wolnym czasie uwielbiam gotować i piec.

Dlaczego zdecydowałaś się na współpracę ze mną? Jaki był Twój cel, co chciałaś osiągnąć?

Powodem współpracy była moja otyłość. Chciałam schudnąć, żeby wyglądać lepiej i zadbać o zdrowie. Potrzebowałam jednak pomocy, bo sama nie byłam w stanie ułożyć długodystansowego planu działania, dopasować diety czy zadbać o jej zbilansowanie. Potrzebowałam wskazówek, ale też kontroli i motywacji.

Co podczas naszej współpracy było dla Ciebie najtrudniejsze?

Chyba jak u większości Twoich podopiecznych, najtrudniejszy był początek. Musiało minąć trochę czasu, zanim ciało przyzwyczaiło się do treningów i diety. Miałam momenty załamania, ale kiedy już na dobre wkręciłam się w opracowany przez Ciebie plan żywienia i treningów, to poszło z górki.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Najbardziej zmieniło się to, że na co dzień bardzo pilnuję tego co jem. Wcześniej było mi wszystko jedno, nie czytałam składów i sięgałam po produkty, które tylko pogarszały moje samopoczucie, o wyglądzie nie wspominając. Dzięki Twoim przepisom nauczyłam się gotować zdrowe, smaczne posiłki i czasem zapominam, że jestem na diecie. Dzięki treningom mam więcej energii, czuję się lepiej – teraz na siłownię chodzę minimum 4 razy w tygodniu, a efekty są naprawdę zdumiewające.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumna?

Z mojej konsekwencji w działaniu. Nie sądziłam, że znajdę w sobie tyle siły do walki, że mam taki mocny charakter. W końcu uwierzyłam w siebie. Jestem też dumna z tego, że połknęłam bakcyla aktywności – nie wyobrażam już sobie swojego życia bez treningów.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było dla Ciebie w niej najważniejsze?

Najważniejsze było to, że ułożyłeś dla mnie długodystansowy plan działania, skrojony na miarę moich potrzeb, idealnie dopasowany do celu, a ja mogłam spokojnie skupić się na jego realizacji. Bardzo cenię też możliwość stałego kontaktu – w każdym momencie mogłam do Ciebie napisać, a Ty nie pozostawiałeś moich pytań bez odpowiedzi. Czułam, że zależy Ci na efektach tak samo jak mi.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnęłaś swój pierwszy cel?

Teraz wiem, że mogę osiągnąć wszystko, co sobie założę. To dopiero początek i pora wyznaczyć nowe cele! :)

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś