-18 kg Agata
Agata

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Mam na imię Agata, mam 34 lata i na co dzień pracuję w banku, więc przez większość dnia siedzę za biurkiem. W wolnych chwilach lubię uprawiać sport, szczególnie biegać i jeździć na rowerze, ale sama nie potrafię się zmotywować do regularnych ćwiczeń. W ostatnim czasie moją pasją stały się podróże.

Dlaczego zdecydowałaś się na współpracę ze mną? Jaki był Twój cel?

Mało aktywny tryb życia sprawił, że mimo młodego wieku zaczęłam odczuwać negatywne skutki zaniedbań. Coraz częściej doskwierały mi bóle kręgosłupa, zmieniła się też moja sylwetka, co miało ogromny wpływ samopoczucie i pewność siebie. Czułam się źle w swoim ciele, przestałam się sobie podobać. Wszystkie ubrania nagle okazały się za małe. Do tego każdy wysiłek zaczął sprawiać mi trudność, a zawsze byłam przecież osobą sprawną fizycznie i lubiłam uprawiać sport. Wszystko to było przyczyną coraz większej frustracji i spadków nastroju. Nadszedł moment, kiedy powiedziałam dość i postanowiłam poszukać pomocy. Przede wszystkim chciałam wrócić to stanu, w którym byłam zadowolona ze swojej sylwetki, a przy tym poprawić kondycję i swoje zdrowie.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok?

Najtrudniejsze było uwierzenie w to, że jestem w stanie zmienić swoje podejście do odżywiania i konsekwentnie trzymać dietę. Zawsze powtarzałam, że jestem ostatnią osobą, która może zrzucić zbędne kilogramy, ponieważ za bardzo lubię jeść. W mojej diecie dominowały rzeczy niezdrowe, ciężkostrawne, tłuste i wysokokaloryczne. Byłam przekonana, że nie potrafię odżywiać się inaczej, że trudno będzie mi ograniczyć ulubione, choć niezdrowe potrawy. Kiedy zaczęłam korzystać z Twoich przepisów, okazało się to o wiele prostsze, niż myślałam. Nie czułam się, jakbym z czegoś rezygnowała.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Zauważyłam wiele pozytywnych zmian. Czuję się doskonale, jestem pełna energii i podoba mi się to jak wyglądam. Utrata masy ciała znacząco wpłynęła też na poprawę wydolności organizmu – nigdy wcześniej nie byłam tak sprawna fizycznie. Przekłada się to na lepsze wyniki biegowe i ogólne samozadowolenie. Najbardziej jestem dumna ze swojej konsekwencji i wytrwałości. Osiągnęłam coś, co wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną? Co było dla Ciebie w niej najważniejsze?

Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, z tego, jaki ogrom pracy włożyłeś w przygotowanie planów odpowiadających moim potrzebom. Gdyby nie to, że uwzględniłeś wszystkie moje preferencje żywieniowe i ułożyłeś plan treningowy w 100% odpowiadający moim upodobaniom, na pewno byłoby mi dużo trudniej wytrwać w moich postanowieniach. Dieta była tak dobrze zbilansowana, że pomimo redukcji nie odczuwałam głodu, nie czułam, że czegoś sobie odmawiam. Nie podszedłeś do mnie sztampowo, na pierwszy rzut oka widać, że ułożony plan nie jest szablonem przesyłanym wszystkim. Ogromnym plusem jest Twoje wsparcie i łatwy, bezproblemowy kontakt – mogłam do Ciebie napisać w każdej chwili, z każdym problemem i szybko uzyskiwałam wyczerpującą odpowiedź na każde pytanie. Wszystkim bardzo polecam współpracę z Tobą i uważam, że nie mogłam lepiej trafić.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnęłaś cel?

Kontynuuję dietę i treningi, zdrowe nawyki weszły mi w krew. Zwracam uwagę na to co jem, ale potrafię zachować równowagę i pozwalam sobie na przyjemności. Czuję się świetnie, a sport znów sprawia mi mnóstwo radości. Moje życie zmieniło się na lepsze.

Nie odkładaj swojej metamorfozy na jutro. Dołącz do podopiecznych Centrum Respo już dziś