Powrót do ofert

DevOps Engineer

IT

Powrót do ofert

DevOps Engineer

IT

Centrum Respo, dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna, poszukuje do swojego zespołu utalentowanego i zaangażowanego specjalisty DevOps Engineer. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, entuzjastycznie podchodzisz do pracy w zespole oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnych rozwiązań w branży zdrowego odżywiania, to ta oferta jest dla Ciebie!

Jako DevOps Engineer w Centrum Respo będziesz odpowiedzialny za zarządzanie infrastrukturą AWS oraz zapewnienie ciągłości działania i dostępności systemów. Będziesz współpracować z zespołem programistów, projektantów UI/UX oraz ekspertów w dziedzinie dietetyki, aby tworzyć i doskonalić innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. 

W Respo cenimy sobie relacje dlatego dużą wagę przykładamy do procesu rekrutacji. Zależny nam na osobach, które posiadają zarówno kompetencje oczekiwane w danym obszarze, ale też podzielają nasze wartości. Dołączając do nas będziesz mieć okazję przekonać się na własne oczy, że kluczem do naszego sukcesu są przede wszystkim świetni ludzie.

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko DevOps Engineer?

 1. Rozmowa rekrutacyjna z HR – ok.30min
 2. Spotkanie rekrutacyjne z przyszłym przełożonym – ok.1h
 3. Spotkanie rekrutacyjne z CTO – ok.30min
Kontrakt B2B
15 000 - 20 000 zł netto + vat netto (+ VAT) / mies.
 • praca zdalna
 • online

Twój zakres obowiązków

 • Zarządzanie infrastrukturą AWS

 • Zapewnienie ciągłości działania i dostępności systemów

 • Tworzenie i zarządzanie narzędziami oraz infrastrukturą wspierającą deweloperów

 • Rozwój, utrzymanie i standaryzacja środowisk CI/CD

 • Implementacja procesów automatyzujących wdrażanie, skalowanie oraz monitorowanie aplikacji i usług

 • Monitorowanie wydajności i dostępności platformy

 • Optymalizacja wydajności i niezawodności usług

 • Ścisła współpraca z developerami oraz zespołami odpowiedzialnymi za infrastrukturę i bezpieczeństwo

Nasze wymagania

 • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer

 • Doświadczenie w pracy z AWS (minimum 2 lata)

 • Doświadczenie z wdrażaniem i konfiguracją CI/CD

 • Znajomość języków skryptowych (np. Bash, Python) - pisanie skryptów automatyzujących pracę

 • Doświadczenie z infrastrukturą jako kodem (IaC)

 • Doświadczenie w zarządzaniu wieloma klastrami Kubernetes w środowisku produkcyjnym (wirtualizacja, orkiestracja, skalowalność, bezpieczeństwo i wysoka dostępność), umiejętności takie jak Helm, Eks, ArgoCD, Terraform, Github Actions, Airbyte, Meltano, DBT, Dagster

 • Znajomość narzędzi do zarządzania wersjami (Git)

 • Znajomość Typescript

 • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

 • Znajomość języka angielskiego - B2+

 • Znajomość języka polskiego - biegły

 • Mile widziana znajomość systemów kolejkowania (np. RabbitMQ, Apache Kafka, SNS/SQS), Redshift oraz narzędzi wykorzystywanych do monitoringu i wizualizacji

 • Mile widziana jest także znajomość dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa IT, znajomość zagadnień dotyczących infrastruktury i sieci, oraz umiejętności opiniowania rozwiązań

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Szkolenia i rozwój
pod okiem specialistów
Wsparcie
team lidera i opieka
Opieka medyczna
Dofinansowanie do Medicover
Spotkania integracyjne
w zgranym zespole
Elastyczny czas pracy
nie pracujemy „od – do”
Praca zdalna
z dowolnego miejsca na ziemi
O nas

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy :)

 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.