Powrót do ofert

Asystent/ka Zarządu

Administracja

Powrót do ofert

Asystent/ka Zarządu

Administracja

Centrum Respo, dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna, poszukuje do swojego zespołu utalentowanego i zaangażowanego Analityka Systemowego. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, entuzjastycznie podchodzisz do pracy w zespole oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnych rozwiązań w branży zdrowego odżywiania, to ta oferta jest dla Ciebie!
Jako Analityk Systemowy w Centrum Respo będziesz odpowiedzialny za analizę systemów IT tworzących naszą platformę technologiczną. Będziesz ściśle współpracować z Analitykiem Biznesowym, Project Managerem oraz programistami, aby wspólnie kompleksowo wprowadzać zmiany systemowe oraz realizować projekty IT, pozwalające doskonalić innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów.
Twój zakres odpowiedzialności obejmować będzie analizę zależności między systemami, zarówno front-endowymi, jak i back-endowym, a także integrację z bazami danych i narzędziami analitycznymi.
Jak wygląda rekrutacja?

1. Rozmowa rekrutacyjna online z HR

2. Spotkanie rekrutacyjne z właścicielem Firmy online/stacjonarnie w Warszawie

 • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

 • Zarządzanie kalendarzem oraz organizacja spotkań i wydarzeń, w których bierze udział Prezes/Właściciel firmy

 • Uczestnictwo we wszystkich spotkaniach z Prezesem/Właścicielem firmy - sporządzanie notatek i przekładanie ich na zadania

 • Koordynacja zadań wynikających ze spotkań z Prezesem/Właściciela firmy

 • Pomoc przy planowaniu i realizacji działań zarządzanych przez Prezesa/Właściciela firmy

 • Ścisła współpraca z właścicielami, managerami i pozostałymi działami

 • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi, za których odpowiada Prezes/Właściciel firmy

 • Koordynacja i załatwianie zadań ad hoc od Prezesa/Właściciela firmy

Nasze wymagania

 • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku Asystentki Zarządu/Asystenta Prezesa

 • Znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym - Poziom obsługi Excel na poziomie zaawansowanym

 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

 • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami typu Click Up/Asana/Jira

 • Umiejetność korzystania z różnych narzędzi technologicznych w środowisku pracy zdalnej (np. Miro, Coda, Meet itp.)

 • Doskonałe umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły

 • Wielozadaniowość, zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie, myślenie nad rozwiązaniami

 • Dobra organizacji pracy i samodzielność

 • Mile widziana znajomość specyfiki pracy w środowisku online, w tym z mocnym wykorzystaniem marek osobistych budowanych w mediach społecznościowych

 • Dyskrecja i poufność

 • Gotowości do pracy stacjonarnej w Warszawie (ul. Chmielna 73)

Korzyści płynące z pracy w Centrum Respo

Szkolenia i rozwój
pod okiem specialistów
Wsparcie
team lidera i opieka
Opieka medyczna
Dofinansowanie do Medicover
Spotkania integracyjne
w zgranym zespole
Elastyczny czas pracy
nie pracujemy „od – do”
Praca zdalna
z dowolnego miejsca na ziemi
O nas

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy :)

 1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Respo Wrzosek Witkowski Spółka Jawna (Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które jako kandydat aplikujesz lub przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 2. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy lub w przepisach odrębnych jest obligatoryjne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest realizacja obowiązku prawnego ADO względem kandydata do pracy wynikającego z danego przepisu prawa. Skutkiem niepodania tych danych jest brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w efekcie zatrudnienia na określone stanowisko pracy. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia tej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila na adres praca@centrumrespo.pl.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od ostatniego kontaktu z Kandydatem lub do momentu wycofania przez Ciebie zgody. W dowolnym momencie tego okresu kandydat może zażyczyć sobie usunięcia swoich danych z naszego systemu.
 5. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Przysługuje Ci prawdo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy prawa.
 6. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi proszę kontaktować się z pod adresem: praca@centrumrespo.pl.
 7. Przeczytaj o naszej Polityce prywatności.